www.cvonline.hu

HR gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 1120577
lejárt

A hazai és közép-kelet-európai gáz-, olaj- és vegyiparban, valamint az energiaipari szektorban tevékenykedő Partner Cégünk számára keresünk gyakornokot!

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Feladatok:

  • A foglalkoztatással kapcsolatos munkaügyi folyamatok előkészítése (belépőcsomagok előkészítése)
  • Teljesítményértékeléshez kapcsolódó dokumentumokkezelése
  • Ad-hoc riportok és kimutatások készítése
  • Adatrögzítés és határidő-figyelés az SAP rendszerben
  • Számlázási folyamatok nyomon követése
  • HR osztály beszerzési igényeinek rögzítése SAP vállalatirányítási rendszerben
  • Egyéb adminisztratív tennivalók ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony ( passzív és évhalasztóknak is)
  • HR terület iránti érdeklődés
  • Ms Office magabiztos ismerete
  • Proaktív munkavégzés, precizitás
  • Jó kapcsolatteremtő készség, csapatjátékos attitűd

Munkaidő:  Hétfő és péntek között, rugalmas időbeosztásban heti 20-25 óra vállalása minimum fél évig

Előnyt jelent:

  • HR szakirányú felsőfokú tanulmányok
  • SAP ismerete
  • Adminisztrációs munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Órabér: bruttó 850 Ft/óra
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Intenzív szakmai és személyes fejlődési lehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!