www.cvonline.hu

HR and Sales Trainee

Saját csapatunkba keresünk munkatársat
pozícióba.

Cégjellemzők:
Az Exact Solutions Kft. gyakornoki lehetőséget biztosít végzős hallgatók számára. Talpraesett, a szolgáltatói oldal iránt érdeklődő fiatalok jelentkezését várjuk, akik készek arra, hogy felelősségteljes feladatokat lássanak el.

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:
  • Ügyfélkapcsolatok folyamatos bővítése
  • Potenciális céges ügyfelek felkeresése telefonon
  • HR szolgáltatás ismertetése, a felmerülő kérdések megválaszolása
  • Promóciós anyagok kiküldése
  • Sikeres értékesítést követően aktív részvétel a toborzás-kiválasztási projektekben
  • Hirdetések megírása
  • Önéletrajzok szűrése saját és online adatbázisokban
  • Nyelvi és szakmai kompetenciák felmérése
  • Interjúkon való részvétel
Amit kínálunk:
  • Rugalmas munkaidő
  • Felelősségteljes feladatok
  • Gyakorlatias képzések
  • Karrierlehetőség
Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Hiteles és meggyőző kommunikáció
  • Dinamikus, nyitott, fejlődni vágyó személyiség
  • Megbízható, pontos munkavégzés
Előnyök:
  • Szakirányos végzettség
  • HR területen szerzett tapasztalat
  • Második idegen nyelv legalább középfokú ismerete
Munkavégzés helye Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Régió Budapest