www.cvonline.hu

Hostess munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 979410
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket.

Legyél Te a következő!

Ezúttal egy vezető bevásárlóközpont számára keresünk vállalkozó szellemű fiatalt promóciózásra, hostess munkára.

Feladatok:

  • Vásárlók megszólítása
  • Kártyaigénylő lapok kitöltetése
  • Promóciós feladatok ellátása

Elvárások:

  • aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • betöltött 18. életév
  • igényes megjelenés

Munkaidő:

- 2015. szeptember 25. 15.00-20.00-ig

- 2015. szeptember 26. 10.00-18.30-ig

Amit kínálunk

  • bruttó 604 Ft-os órabér
  • kellemes munkahelyi légkör

Amennyiben tudod vállalni a munkát a megadott feltételekkel, jelentkezz rá Link megjelenítése követően a honlapunkon keresztül.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!