www.cvonline.hu

Hibakereső Technikus

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2015.05.10.
Hirdetés azonosító: 468777
lejárt

Flex állások

A Flextronics, amerikai multinacionális vállalat, elektronikai termékek gyártásával és szervizelésével foglalkozik világszerte. Ügyfelei vezető elektronikai, távközlési, informatikai cégek.

Tevékenységünk bővítéséhez kölcsönzötti állományba keresünk új kollégákat KIEMELT BÉREZÉSSEL az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Hibakeresés meghibásodott elektronikai termékekben és/vagy eszközökben(szolgáltatói számítógéphálózati eszközök)
  • Mérőműszerek, tesztberendezések alkalmazásával a hiba behatárolása

 Elvárások:

  • Középfokú technikusi végzettség (elektronikai-, számítástechnikai-, híradástechnikai technikus)
  • Alkatrész szintű hibakeresésben, elektronikai eszközök szervízelésében szerzett tapasztalat
  • Mérőműszerek ismerete
  • Kapcsolási rajzok, alkatrészek alapos ismerete
  • Műszakos munkarend vállalása
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Felhasználói számítógép
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló, megbízható feladatvégrehajtás

Amit ajánlunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem továbbítsa önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a pozíció és fizetési igény megjelölésével.

Kategória
Elektronika / Telekommunikáció, Mérnök / Műszaki, Szakmunka / fizikai munka, Gyártás / Termelés
Régió