Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Hibaelemző mérnök

Régió:

Pest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2014.07.30.
Hirdetés azonosító: 283832
lejárt

A pozíció leírása:    • Felelős mérnökként ellátja a nyomtatott áramköri szerelvények (PCBA)hibaelemzését

Feladatkör, felelősségek:    Felelős mérnökként ellátja a nyomtatott áramköri szerelvények (PCBA)

hibaelemzését a következő tevékenységekkel:

•Önállóan végez hibaelemzést a hibás PCBA-ken és megállapítja a hibák okát •Áttekinti és értelmezi a meghibásodás körülményeit,a rendszer tesztek és PCBA-k javítási lehetőségeire összpontosítva

•Interface a különböző vállalati egységek közt • gyártási, fejlesztési, teszt, minőségbiztosítási és vásárlói mérnöki funckiók

•Azonosítja a gyártásból legnagyobb számban kieső alkatrészeket és meghatározza a gyártásból elkülönítő és javító intézkedéseket

•Fejleszti a gyártásban található általános hibaelemzési folyamatokat, teszt scripteket és programokat készít a technikusok és operátorok számára

•Proaktívan dolgozik annak érdekében, hogy az esetleges hardver hibák ne jussanak el a vevőhöz

•Optimalizálja és fejleszti a gyártási folyamatokat azért, hogy csökkentse a gyártás által okozott hibákat

•Hardver és kártya microcode változások esetén kvalifikációs kísérleteket vezet le és koordinál a teszt soron

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Villamosmérnöki végzettség

• Nyomtatott áramköri szerelvények tesztelésének folyamatairól (SMT, ICT/FVT/5DX/AOI) való ismeretek

• Unix és/vagy Linux ismeret (AIX)

• Programozói ismeret (C, HTML, SQL, KSH vagy más programozási nyelv)

• Számítógépes hálozatok ismerete

• Rendszer teszt ismeretek

• Képesség új dolgok, technológiák elsajátítására

• Tud csapatban dolgozni, és szeretne egy nemzetközi csapat tagja lenni

Nyelvtudás:    Angol: min. középszintű, aktív nyelvtudás; Magyar: Folyékony

A megbízó cég profilja:    Megbízónk Magyarország egyik legrégebbi külföldi befektetője. Az 1996-ban hazánkba telepített, s az óta folyamatosan bővülő gyáregység a fővárostól mindössze 25 percre, Vácott található. Az itt gyártott berendezések nagyvállalatok adattárolási problémáira nyújtanak gyors és biztonságos megoldást az európai, amerikai és távol-keleti piacokon.

Kategória
Műszaki / Mérnök
Régió
Pest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése