www.cvonline.hu

HIBAELEMZŐ MÉRNÖK / FAILURE ANALYSIS ENGINEER

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2017.01.22.
Hirdetés azonosító: 197124

A Sanmina-SCI Kft. Magyarországon 1997 óta jelen lévő, dinamikusan fejlődő vállalat, a világ egyik vezető elektronikai bérgyártó cége. Hazánkban jelenleg 2 nagyvárosban van telephelyünk: Tatabányán és Miskolcon. Tatabányai gyárunkban világhírű cégek számára gyártunk multimédiás, telekommunikációs, illetve autóipari elektronikai termékeket. Ez magába foglalja többféle nyomtatott áramköri kártya legyártását és a kész egységek összeszerelését, tesztelését. Ehhez keressük termelési osztályunkra az alábbi kollegát, aki a következő feladatokat fogja végezni:

Hibaanalízis Mérnök / FA Engineer

Feladatok:

  • Nyomtatott áramkörök györérokainak elemzése, a hibák feltérképezése, rendszerezése
  • Hiányosságok azonosítása - javító intézkedések meghozatala
  • Folyamat optimalizálás, minőség fejlesztés
  • Hibaelemző technikusok betanítása
  • Termék maximális ismerete
  • A gyártással, fejlesztéssel és beszállítókkal való folyamatos kapcsolattartás
  • Menedzsment riportok készítése

Amit ajánlunk:

  • Stabil, a válság idején is bővülő, nemzetközileg elismert vállalatcsoport biztonsága
  • Erkölcsi elismerés, önmegvalósítási lehetőség egy lendületes csapat tagjaként
  • Izgalmas, változatos feladatkör
  • Legújabb technológiák

Elvárások:

  • Villamosmérnök diploma
  • Nyomtatott áramkörök területén szerzett tapasztalat
  • Hiradástechnikai, mikrohullámú, radiós tapasztalat
  • Jó probléma megoldó készség
  • Kimagasló elemzői készség
  • Felelősség a munkája iránt
  • Önálló munkavégzés
  • Középfokú angolnyelv-tudás főként írásban

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, kérjük  küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a pozíció megjelölésével.