www.cvonline.hu

HÁZIGONDOZÓ NÉMETORSZÁGBAN

Németországba keresünk bentlakásos

idősgondozói munkára

 munkatársakat.

Helyettesítésre is várjuk gondozók jelentkezését. Szakmai végzettség előny, de nem feltétel, amennyiben van hasonló területen szerzett tapasztalata.

Cégünk olyan munkatársak jelentkezését várja, akik megbízható munkájukkal biztosítani tudják a segítségre szoruló idősek szakszerű ápolását, gondozását.

Ez egy teljes munkaidős állás, de abban az esetben, ha nem szeretne hosszú ideig távol lenni otthonától, lehetőség van helyettes gondozóként is állást vállalni.

Feladatok:

  • segítségnyújtás a mindennapi teendőkben
  • ápolási feladatok teljes körű ellátása
  • állandó felügyelet ellátása
  • otthoni segítségnyújtás

Elvárások:

  • bármilyen egészségügyi végzettség, bizonyítvány, oklevél, vagy idősgondozói tapasztalat
  • erős (aktív) társalgási szintű német nyelvtudás
  • nyitottság külföldi munkára
  • önálló munkavégzés

A klienst minden esetben a saját otthonában ápolják, ahol gondozók saját szobával, lakrésszel rendelkeznek. A szállásért és ellátásért természetesen nem kell fizetniük, így akár a fizetésüket teljes egészében félretehetik, amely körülbelül nettó 1000euro/hó  (a kliens állapotától függ).
A munka megkezdéséhez szinte semmi indulótőke nem szükséges, hiszen szállás, étkezéstérítés nélkül biztosított.

További információk, még több külföldi munka honlapunkon.

Jelentkezés: a fényképes, német nyelvű önéletrajzokat várunk a melania@euwork.hu email címre.

Egészségügyi munkára jelentkezőknek lehetőségük van NÉMET nyelvtanulásra (A1-es szintről B1-es társalgási szintre).

Irodáink
Budapest: 06 1 203 5833
Debrecen: 06 30 607 1650
Csíkszereda:+40-266-312-111

Munkavégzés helye Németország
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás, Külföldi munka
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Minimum bruttó fizetés in € 300000
Régió Külföld