www.cvonline.hu

Halas

Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 996534

osztályra.
Feladatok:

  • Halak megfelelő, szakszerű kezelése és feldolgozása
  • Vásárlók kiszolgálása
  • Vásárlói kérdések megválaszolása
  • Áru feltöltés, pakolás

Elvárások:
  • 8 általános iskola végzettség
  • Megfelelő fizikai állapot
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Érvényes egészségügyi kiskönyv (negatív tüdőszűrő lelettel),

Juttatások:
  • Fix bérezés
  • Teljes munkaidő; nappali 8 órás munkavégzéssel

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, csatolva küldje el önéletrajzát a feltüntetett e-mail címre

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió