www.cvonline.hu

Gyorséttermi menedzser

  • A hirdetés 777 napja lejárt

Németország déli tartományaiba keresünk gyorséttermi menedzsereket. Fizetés: 9, 50 EUR/óra. A munkába állás feltétele a gyorséttermi vezetőként szerzett tapasztalat, legalább társalgási szintű német nyelvtudás.

További információk:

Németroszági McDonald's-ba és Burger Kingbe keresünk tapasztalattal rendelkező műszakvezetőket, étteremvezetőket.

Fizetés: 9,50 EUR/óra (munkába állástól)

Munkaidő: minimum heti 40 óra váltott műszakban

Feladatok:

  • munkavállalók koordinálása
  • étterem önálló vezetése
  • szükséges adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • legalább társalgási szintű nyelvtudás
  • minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • jó kommunikációs képesség
  • nyitott, rugalmas személyiség
  • felelősségteljes, pontos munkavégzés

A sikeres pályázás érdekében a jelentkezőnek csatolnia kell önéletrajzához az eddig elvégzett tanfolyamokról szóló okleveleket is. A dokumentumok csatolása az első körös interjún való részvétel feltétele!

Német nyelvű, fényképes önéletrajzát és a csatolmányokat a E-mail cím megjelenítése email címre várjuk.

Irodáink
Budapest: 06 1 203 5833
Debrecen: 06 30 607 1650
Csíkszereda:+40-266-312-111

További információ , még több külföldi munka honlapunkon.

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő