www.cvonline.hu

Gyártósor vezető

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 416428

Multinacionális partnerünk számára keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:

  • az emberi erőforrás megfelelő koordinálása, a kapcsolódó törvények betartatása;
  • kitűzött célok definiálása, végrehajtása és kommunikálása a megfelelő célközönségnek;
  • munkabiztonsági, minőségügyi, higiéniai előírások betartatása, kockázati tényezők megszűntetése a lehető legrövidebb idő alatt;
  • 5S szabványosítás;
  • karbantartási szabvány és ellenőrző lista készítése, okatatása;
  • folyamatoptimalizálás, veszteség csökkentése;

Feltétel:

  • felsőfokú műszaki végzettség (vegyészmérnök, gépészmérnök);
  • min. 5 éves termelésben szerzett tapasztalat;
  • alapfokú angol nyelvismeret;
  • kiváló kommunikációs készség;
  • határozott fellépés;

Előny:

  • vegyipari környezetben szerzett tapasztalat;

Munkavégzés helye:

  • Nyírbátor

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, bérigénye feltűntetésével a következő e-mail címre, és a tárgy mezőben tűntesse fel: „Gyártósor vezető”. Email: E-mail cím megjelenítése

Regisztrációs szám: 6291-2/2001, 8554-1/2002, 21366-2007

Intézmény akkreditációs lajstromszám: AL-1966