www.cvonline.hu

Gyártómérnök - CNC Programozó (Fejér)

  • A hirdetés 885 napja lejárt

Fémmegmunkálással és ipari szerelvények gyártásával, tervezésével foglalkozó multinacionális partnerünk számára keresünk Gyártómérnök-CNC programozó mérnök munkatársat az alábbi feltételek szerint:

Feladatok

  • CNC programok készítése, próbagyártás nyomon követése
  • Gyártóeszközök, berendezések és a technológia fejlesztése, a minőségügyi követelmények szerint
  • Gyárthatósági elemzések készítése, gyártásközi mérési feladatok ellátása (darabidők és gyártási költségek)
  • Termelési és teszt adatok felülvizsgálata és javaslattétel javító intézkedésekre
  • Részvétel a minőségügyi problémák feltárásában és a problémamegoldásban
  • Kapcsolódó műszaki dokumentációk kezelése, műszaki rajz készítésében való részvétel
  • A termelésben lévő forgácsolók oktatása, képzése és támogatása
  • A gyártási folyamat végrehajtásának technológiai oldalról való felügyelete

Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség
  • Minimum 2 év tapasztalat nemzetközi gyártási környezetben
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Legalább egy számítógépes rajzoló program önálló használata (AutoCad, ProE, stb.)
  • Legalább két különböző vezérlésű esztergagép önálló kezelése
  • Forgácsolási technológiák ismerete
  • Magas fokú számítógépes ismeretek
  • Terhelhetőség

Fényképes, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő