Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

GYÁRTÁSTERVEZŐ LOGISZTIKUS

IMPC Personnel Hungária Kft.-GYÁRTÁSTERVEZŐ LOGISZTIKUS
Hozzáadva 2012.05.14.
Hirdetés azonosító: 397220
lejárt

Megbízónk multinacionális autóipari beszállító, gépjárművek futóművéhez fejleszt és gyárt fémalkatrészeket és rendszereket. Gyártási feladatainak és a megvalósulási szakaszban lévő új projektjeinek sikeres teljesítéséhez munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

FELADATOK
- Napi kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal, és a gyártással,
- Rövid és hosszú távú gyártási és szállítási tervezés,
- Gyártási eredmények nyomonkövetése napi szinten,
- Szállítmányozás megszervezése, ellenőrzése,
- Anyag-készlet folyamatos figyelemmel kísérése, ellenőrzése,
- Anyag megrendelések készítése és módosítása a beszállítók felé
  a gyártástervezés alapján.

KÖVETELMÉNYEK:
- Gazdasági és/vagy műszaki felsőfokú végzettség,
- Logisztikai/termelés kontroll ismeretek (termeléstervezés,
  anyaggazdálkodás)
- Termelő vállalatnál hasonló munkakörben szerzett 3-5 év
  gyakorlat,
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
- Jó kommunikációs készség, proaktív gondolkodás, precíz, pontos
  munkavégzés.

 ELŐNYT JELENT:
- SAP ismeret,
- német nyelvismeret,
- Munkavégzés ISO /TS környezetben.

AMIT A MEGBÍZÓ NYÚJT:
- Versenyképes jövedelem,
- Egyéb juttatások,
- Szakmai fejlődési lehetőség dinamikusan fejlődő multinacionális
  környezetben.

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Fejér megye, Dél-Budától 30 km-re

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű,
MS Word formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu e-mail címre. Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: Gyártástervező logisztikus, Fejér megye, Dél-budai régió

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
E-mail: cv@impc.hu
Mobil: +36-30-386-8362
Telefon: +36-1-882-3520
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu

Munkavégzés helye:
Fejér megye, Dél-budai régió
Kategória
Termelés / Gyártás, Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Fejér

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése