x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.
Gyártástámogató mérnök

munkatársat keres Partnercége megbízásából.

Elvárások:

  • Felsőfokú gépipari és/vagy villamosipari végzettség
  • Legalább erős kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Hasonló területen, termelővállalatnál szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, önállóság, precizitás, technikai szemlélet, kreativitás, manuális készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • LEAN módszertan elméleti és gyakorlati szintű ismerete
  • Tervszerű megelőző karbantartások szervezésében, lebonyolításában szerzett tapasztalat
  • Autóiparban hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Finommechanikai sorozatgyártásban szerzett tapasztalat
  • Automatizált gyártósorok mechanikai karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete, pl. SAP

Főbb feladatok:

  • Új termék bevezetése, áttelepítések, termékátvételek koordinálása; gyártási koncepció kialakítása (layout, folyamatábrák, tervezési dokumentáció elkészítése, ápolása), áttelepítési-ill. új termék bevezetési csekk-listák vezetése, darabjegyzékek, munkatervek kidolgozása, műveleti-, kezelési-, beállítási utasítások, paraméterlapok készítése, aktualizálása, szerszám- és alkatrész-módosítások egyeztetése stb.
  • Gyártóeszközök felügyelete; új gyártóeszközökkel szembeni követelmények kialakítása stb.
  • A termelés napi szintű támogatása; technológia felügyelet, selejtcsökkentési tevékenység támogatása stb.
  • Kapcsolattartás a külső és belső partnerekkel; gyártóeszköz-szállítókkal, projekt teamekkel, házon belüli szakterületekkel stb.

A munkáltató ajánlata:

  • Szakmai tapasztalattól függően, egyedi megállapodás szerinti személyi alapbér!
  • Széleskörű béren kívüli juttatások!
  • Multinacionális környezet, fejlődési lehetőség!

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális autóipari termelővállalat veszprémi gyáregységéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.)

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése