www.cvonline.hu

Gyártástámogató mérnök

  • A hirdetés 1766 napja lejárt

Feladatok:

  • Műveletek, munkasorrendek, folyamatok, termelési eszközök, valamint gyártási idők tervezése, értékelése és optimalizálása
  • Új típus projektmanagementjének lebonyolítása és biztosítása
  • A gyártási folyamat optimalizálása
  • Műszaki dokumentációk és konstruktív javaslatok megvalósíthatósági ellenőrzése, illetve kiegészítése  és javítása
  • Költségösszehasonlítás és gazdaságossági számítások készítése
  • A munkahelyek kialakítása ergonómia és munkabiztonság szempontjából

Elvárások

  • Gépészmérnök, mérnök közgazdász felsőfokú végzettség vagy ezzel egyenértékű képesítés
  • Többéves, gyártásban ill. gyártástervezésben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes német- és magyarnyelv-tudás
  • Hajlandóság németországi munkavégzésre
  • Üzemgazdasági ismeretek
  • REFA- és MTM ismeretek ismerete előnyt jelent

Örömmel fogadjuk jelentkezését a lenti e-mail címen.

Munkavégzés helye:

Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.

6000 Kecskemét, Mercedes út 1.

Helyek Kecskemét
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő