www.cvonline.hu

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ GÉPÉSZMÉRNÖK

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.12.01.
Hirdetés azonosító: 1094703
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Érdekel a gyártás? Meglévő technológiák fejlesztése? Termékáttelepítésekben, gyártóeszközök kiválasztásában való részvétel?

MEGBÍZÓNK:

Nemzetközi érdekeltségű, többéves magyarországi múlttal, jelennel és jövővel rendelkező gyártó vállalat,

munkakörbe várja új munkatársát.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Kecskemét

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • élhető munkakörnyezet,
  • együttműködő csapat,
  • szakmai továbbképzések támogatása.

FŐBB FELADATOK:

  • a termékgyártás mérnöki oldalról való támogatása,
  • a gyártási folyamatok meghatározása, betartásának biztosítása,
  • a gyártás ellenőrzése, folyamatok és technológiák fejlesztése,
  • a társosztályok műszaki támogatása (minőségügy, karbantartás),
  • termékáttelepítések koordinálása,
  • eszközpark megújításában, szükség esetén, bővítésében való részvétel,
  • terméktesztelések, tesztelő kollégák oktatása,
  • beszállítók kiválasztása.

SZÜKSÉGES KOMPETENCISÁK:

  • gépészmérnöki végzettség,
  • angol kommunikációképes nyelvtudás,
  • Lean, Kaizen ismeret,
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat, ugyanakkor pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Jelentkezés a lenti e-mail címen, magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal.

Köszönjük!

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya