x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Gyártási Igazgató

MedRes Kft.-Gyártási Igazgató
Hozzáadva 2012.06.06.
Hirdetés azonosító: 403578
lejárt

Orvosi eszközök tervezésével, fejlesztésével, gyártásával foglalkozó mérnöki iroda keres
gépészmérnöki végzettséggel orvostechnikai eszközök gyártási tapasztalattal rendelkező munkatársat teljes munkaidőben

munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Vevői igények alapján a gyártás teljes körű tervezése/ irányítása, a gyártási eredmények riportálása vezetés/ tulajdonosok felé
  • Gyártási dokumentációk előkészítése, átvizsgálása
  • Erőforrás tervezés (Emberi erőforrás, tárgyi eszközök, alapanyagok)
  • A gyártási folyamatok fejlesztésének, validálásának irányítása
  • Gyártási eszközök,berendezések karbantartásának tervezése, koordinációja, felügyelete
  • Biztonságtechnikai és tűzvédelmi előírások betartása, betartatása
  • A tisztatér munkavégzési és működési előírásainak betartása, betartatása
  • Vevői kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség ( gépész mérnöki végzettség előnyt jelent, menedzsment ismeretek további előnyt jelentenek)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, Power point, MS Project)
  • Legalább 4 éves releváns szakmai tapasztalat gyártás területén, preferált területek: orvostechnikai gyártás, kis sorozatú gyártás, prototípus gyártás
  • ISO 13483, FDA 21 CFR 820 szabványok ismerete, GMP ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban, írásban
  • Nyitottság külföldi kiküldetésre, szükség esetén
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

  • Vállalat irányítási rendszer ismerete, annak használata
  • Solid Works tervező rendszer ismerete
  • Folyamat fejlesztési tapasztalat
  • Lean ismeretek

Pozitív tulajdonságok:

  • Logikus gondolkodásmód, rendszer szemlélet
  • Önálló, precíz munkavégzés, terhelhetőség
  • Nyitott, közvetlen személyiség
  • Nyitottság a tanulásra, új készségek elsajátítására

Ajánlatunk:

  • Bérezés megegyezés szerint
  • Szakmai utak USA-ba
  • Cafetéria juttatás

A kezdés időpontja:

  • Az állás azonnal betölthető

Teljes munkaidőben végzendő.

A munkavégzés helye:

  • Budapest VIII. kerület

A követelményeknek megfelelőek jelentkezését várjuk, fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű pályázatokat a lenti email címre.

Munkavégzés helye:
Budapest, VIII. Kerület
Kategória
Műszaki / Mérnök, Termelés / Gyártás, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat
3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése