www.cvonline.hu

GYÁRTÁSELŐKÉSZÍTŐ (PÉCS)

Trenkwalder
Hozzáadva: 2016.11.09.
Jelentkezési határidő: 2013.07.25.
Hirdetés azonosító: 447979
lejárt

teaser top

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR-megoldásokat kínálunk Munkavállalóink és Megbízóink számára egyaránt. A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. Megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • gyártási dokumentációk előállítása
  • dokumentációk kezelése
  • munkatervek készítése
  • alkatrészek gyártátechnológiájának meghatározása
  • előírt idők definiálása alkatrészekre
  • árajánlatokhoz kalkulációk készítése

Elvárások:

  • minimum középfokú gépész végzettség
  • gyártástechnológiai ismeretek (műszaki rajzok, szabványok, eljárások stb.)
  • CAD ismerete
  • angol- vagy német nyelv aktív, társalgási ismerete
  • komplex látásmód

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Szakmai pályázati anyagokat a pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségre várjuk:

E-mail cím megjelenítése

Trenkwalder Kft.

7626 Pécs, Felsővámház u. 48.

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.

teaser bottom
Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Tolna, Tolna, Somogy, Baranya