www.cvonline.hu

GRAFIKUS MUNKATÁRS

Magyarország egyik vezető online cégéhez keresünk főállású grafikust.

Feladatkör: A portfolióba tartozó weboldalakkal kapcsolatos:

  • grafikai arculati munkák (új projektek tervezése és a meglevők arculati frissítése)
  • funkcionális grafikai munkák (felhasználói élmény javítása, új funkciók bevezetése)
  • landing oldalak tervezése
  • kommunikációs anyagok tervezése (online és print egyaránt)

Elvárás:

  • Csak olyan jelöltek jelentkezését várjuk, akik korábban kifejezetten online feladatokra koncentráltak,
  • Nagy tapasztalatot szereztek webes munkákban.

Elvárt szoftverismeret:

  • Photoshop,
  • Illustrator,
  • InDesign,
  • Flash (Action script ismerete előny)

Előnyök:

  • PHP és HTML tudás

Amit kínálunk:

  • Az online területén egyedülálló szakmai fejlődési lehetőségek
  • Kreatív, pörgős munkakör, folyamatos tanulás
  • Nemzetközi háttér
  • Vonzó juttatási csomag
  • Fiatalos, lendületes csapat

Munkaidő:

  • 8 órában, határozatlan idejű munkaviszony

  • Jelentkezni fényképes önéletrajzzal,  referencia munkákkal és linkekkel ( nettó fizetési igény feltüntetése).

Munkavégzés helye Budapest, metróhoz közel, irodai környezetben
Kategória Kultúra / Művészet / Szórakoztatás, IT / Informatika, Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest