www.cvonline.hu

Gépkezelő

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.06.24.
Jelentkezési határidő: 2014.01.08.
Hirdetés azonosító: 400945

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség (pl. gépszerelő- és karbantartó, autószerelő, általános gépész vagy egyéb gépészeti jellegű szakma),
  • sorozatgyártásban, gépkezelésben szerzett gyakorlat,
  • minőség-szemlélet,
  • megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés,
  • 3 műszakos, folyamatos munkarend vállalása.

Feladatok:

  • Formázó / vágó gépek, berendezések folyamatos üzemeltetése és üzemének biztosítása, gyártási képesség fenntartása,
  • kisebb beállítások elvégzése a formázó / vágó gépeken,
  • a gép megelőző karbantartásának elvégzése napi és heti szinten,
  • a gépen gyártott termék folyamatos ellenőrzése, minőségének biztosítása.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)