x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.
Gépkezelő

munkatársat keres Partnercége megbízásából.

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség (pl. gépszerelő- és karbantartó, autószerelő, általános gépész vagy egyéb gépészeti jellegű szakma),
  • sorozatgyártásban, gépkezelésben szerzett gyakorlat,
  • minőség-szemlélet,
  • megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés,
  • 3 műszakos, folyamatos munkarend vállalása.

Feladatok:

  • Formázó / vágó gépek, berendezések folyamatos üzemeltetése és üzemének biztosítása, gyártási képesség fenntartása,
  • kisebb beállítások elvégzése a formázó / vágó gépeken,
  • a gép megelőző karbantartásának elvégzése napi és heti szinten,
  • a gépen gyártott termék folyamatos ellenőrzése, minőségének biztosítása.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.)

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése