www.cvonline.hu
Gépkarbantartó (mechanikai műszerész végzettséggel)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.05.23.
Jelentkezési határidő: 2015.05.27.
Hirdetés azonosító: 888423
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Stabil háttérrel rendelkező az élelmiszeripari szektorban működő Ügyfelünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

GÉPKARBANTARTÓ

Feladatok:
- A termékspecifikációban megadott arányok felhasználásának ellenőrzése és rögzítése
- A berendezéseknél lévő készletek műszakonként átvizsgálása és a készletlista kinyomtatása
- A gépre beosztott dolgozók munkavégzésének koordinálása és ellenőrzése
- A termelésben lévő gépek műszaki állapotának folyamatosan figyelemmel kísérése
- Karbantartási munkálatok elvégzése, kivitelezése
- Gépek és szerkezetek műszaki felkészítése a gyártásra
- A termelő berendezések folyamatos üzembe tartása
- A meghibásodott berendezések javítási idejének csökkentése
- A berendezések műszaki előkészítéséhez, karbantartásához, javításához szükséges alkatrészek, eszközök, anyagigényének folyamatos figyelése

Követelmények
- Középfokú végzettség (műszerész)
- Élelmiszer termelésben szerzett gyakorlat
- Mechanikus és pneumatikus szerkezetek jártassága és szerelésükben szerzett gyakorlat
- Forgácsolási eljárások (esztergálás, marás, stb.) tapasztalata és alkalmazása
- Hegesztés (védőgázos illetve ív)
- Tintasugaras feliratkészítők kezelésben szerzett tapasztalat
- Jó problémamgoldó képesség
- Számítógépes programok felhasználói szintű ismerete
- 3 műszakos munkarend vállalása