www.cvonline.hu

GÉPJÁRMŰVEZETŐ NYERGES VONTATÓS TEHERGÉPKOCSIRA (6721)

  • A hirdetés 969 napja lejárt

Elvárások:
•nyerges vontatón szerzett több éves tapasztalat
•C E kategóriás jogosítvány
•GKI kártya
•digitális tachográf kártya
•pályaalkalmassági vizsgálat (PÁV I-III)

Feladatok:
•a fuvarfeladat előírásoknak megfelelő teljesítése
•belső utasítások és a tevékenységhez tartozó jogszabályok ismerete

Juttatások:
•versenyképes fizetés
•cafeteria rendszerében kapható egyéb juttatások
•üzemanyag megtakarítás
•utazási költségtérítés (törvényi feltételek szerint, távolsági közlekedés esetén)
•vállalati mobiltelefon

Telephely:
•Győr és/ vagy Győr környéke

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő