www.cvonline.hu
Gépjármű ügyintéző
Trenkwalder Kft
Régió: Veszprém, Veszprém, Magyarország
Hozzáadva: 2017.11.18.
Jelentkezési határidő: 2017.11.22.
Hirdetés azonosító: 1206012

100%-ban magyar tulajdonú Partnerünk számára keresünk műszaki ügyintéző, értékesítő pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • Gépjárművekkel kapcsolatos ügyintézés
  • Gépjárművekkel kapcsolatos értékesítési feladatok
  • Vevők tájékoztatása
  • Adminisztráció

Elvárások:

  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Középfokú végzettség, előny a műszaki
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló, határozott személyiség

Amit nyújtunk:

  • Családias, modern munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.