www.cvonline.hu

Gépésztechnikus

Móri székhelyű multinacionális termelő céghez keresünk Gépésztechnikus munkatársat.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladat:

- Fröccsöntő szerszámok tervszerű karbantartása,
- Meghibásodások kijavítása,
- A fellépő nem szokványos hibák dokumentálása.

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Szükséges végzettség: Technikusi végzettség

Tapasztalat:

- Gépésztechnikus végzettség,
- Önálló munkavégzés,
- MS Office programok felhasználói szintű ismerete,
- Angol nyelvtudás előny.

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Kérjük küldje magyar és angol nyelvű önéletrajzát a kozvetites@akvamarin.hu e-mail címre Kósa Barbara részére a pozíció megjelölésével. (e-mail: kozvetites@akvamarin.hu)

Pozíció azonosító: M02gt

xml by 3gteam

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Fejér
Egyéb hasonló állások Önnek
Minőségügyi mérnök (M02mm)

RecruIT Kft.

Minőségügyi mérnök M02mm Fejér megyei multin...
Fejér

Folyamatmérnök (AM02)

Fejér megyei partnercégünk megbízásából keresün...
Fejér

Autocad rajzoló - Székesfehérvár (Referenciaszám: HM-1557)

Man at Work Kft.

Feladatok: Gyártáshoz szükséges műszaki rajzok,...
Mór