www.cvonline.hu

Gépészmérnök

Régió:

Budapest

BEKO Engineering Kft.
Hozzáadva: 2016.05.26.
Hirdetés azonosító: 414360
lejárt

A BEKO Engineering Kft. az osztrák érdekeltségű, technológia-orientáltságú BEKO Holding AG. 100%-os magyar leányvállalata. Mérnöki és informatikai területen rész- és komplett megoldások iparág-specifikus technológiai szolgáltatója.

21 éves múltra visszatekintő cégünk sikereit a folyamatosan továbbképzett szakembereink kompetenciájának és a piac követelményeihez való rugalmas alkalmazkodásnak köszönheti.

Engineering üzletágunk bővítésére keresünk új munkatársat az alábbi területen:

Feladatok:

  • gyártóeszközök és berendezések tervezése (2D/ 3D), gyártási rajzok készítése
  • kapcsolattartás a társosztályokkal
  • műszaki dokumentációk kezelése

Elvárások:

  • gépészmérnök végzettség
  • 1-2 év tervezési tapasztalat valamely 3D-s rendszerben
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • precíz munkavégzés
  • mobilitás

Amit kínálunk:

  • dinamikus és innovatív környezetben való munkavégzés
  • motivált ás motiváló csapatban való együttműködés
  • változatos és iparág-specifikus projektek
  • a hazánkban 21 éve fennálló vállalatunk stabilitása és biztonsága

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés módja: Amennyiben a fenti hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar – angol/ német nyelvű önéletrajzát az A-8248-075” hivatkozási szám feltüntetésével.

Kategória
Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Munkavégzés helye