www.cvonline.hu

Gépészmérnök

Régió: Zala

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.08.26.
Jelentkezési határidő: 2012.08.01.
Hirdetés azonosító: 387911

Megbízónk a villamosipar területén tevékenykedő csapatába keresi leendő munkatársát az alábbi pozícióba: Gépészmérnök

Feladatok:

- Termelő berendezések karbantartási munkáinak tervezése és fejlesztése
- Gyártástechnológiai fejlesztések
- Új gyártósorok kialakításában és átvételében való aktív részvétel

Elvárások:

- Főiskolai szintű gépész- vagy villamosmérnöki végzettség
- PLC programozási alapismeretek,
- Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő szervezet
- Versenyképes fizetés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján