www.cvonline.hu

Gépész tervező mérnök

Feladatok:

  • Gépészeti tervezés
  • Új termékek alkatrészeinek megtervezése, dokumentációk előkészítése
  • A tervezési folyamatban a specifikációk és tervek nyomon követése
  • Műszaki dokumentációk és műszaki rajz készítése (3D – s tervező szoftverrel)
  • Társosztályokkal és a fejlesztőközponttal való folyamatos kapcsolattartás idegen nyelven
  • A prototípusok legyártásának figyelemmel kísérése

Elvárások:

  • Gépészmérnöki egyetemi/főiskolai végzettség
  • 3D CAD rendszerek magabiztos ismerete, használata
  • MS Office ismerete
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Hasonló pozícióban szerzett legalább 1-3 éves tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás