x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Gépész tervező mérnök

Jobserver Személyzeti Tanácsadó Kft.-  Gépész tervező mérnök
Hozzáadva 2012.02.23.
Hirdetés azonosító: 331061
lejárt

Feladatok:

  • Gépészeti tervezés
  • Új termékek alkatrészeinek megtervezése, dokumentációk előkészítése
  • A tervezési folyamatban a specifikációk és tervek nyomon követése
  • Műszaki dokumentációk és műszaki rajz készítése (3D – s tervező szoftverrel)
  • Társosztályokkal és a fejlesztőközponttal való folyamatos kapcsolattartás idegen nyelven
  • A prototípusok legyártásának figyelemmel kísérése

Elvárások:

  • Gépészmérnöki egyetemi/főiskolai végzettség
  • 3D CAD rendszerek magabiztos ismerete, használata
  • MS Office ismerete
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Hasonló pozícióban szerzett legalább 1-3 éves tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Kategória
Műszaki / Mérnök, Termelés / Gyártás, Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Jász-Nagykun-Szolnok

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése