www.cvonline.hu

Gépész építésvezető

Fontos számodra, hogy igényes munkádnak teret adjanak? Itt a lehetőség, hogy kipróbáld magad építési csapatunkban.

A Docler Holding Kft. újonnan induló építészeti projektjébe keresünk gépészeti építés (szerelés) vezető kollégát. A projekt egy műemlék épület helyreállítása az Andrássy úton a tulajdonosi exkluzív igényeknek megfelelően. Ha szeretnél a csapat tagja lenni, meglévő szakmai tudásodra alapozva új lehetőségek és technológiák kipróbálásával fejlődni, a következő hirdetést Neked találtuk ki.

Feladatok és felelősség:

  • Kivitelezési munkák hatékony előkészítése, szervezése és ellenőrzése, alvállalkozók, beszállítók pályáztatása, művezetők és szerelésvezetők munkájának koordinálása, szerelési folyamatok felügyelete,
  • Kiemelkedő minőség, határidő és rendszer hatékonyság biztosítása,
  • Munkaterület átadása és átvétele az alvállalkozóktól, alvállalkozói felmérések ellenőrzése, koordinálása,
  • Pénzügyi és műszaki ütemtervek készítése és betartatása, szükség esetén aktualizálása,
  • Kiviteli tervek konzultációja, ellenőrzése, egyeztetése, javaslatok kidolgozása hatékonyság és minőség érdekében,
  • Beosztottjainak folyamatos kontrollálása, motiválása, együttműködés csapattagokkal és projekt irányítókkal,
  • Hatósági előírásokban és építési engedélyben rögzítettek betartatása,
  • Egyeztetések lefolytatása hatóságokkal, műszaki ellenőrrel, tervezőkkel és alvállalkozókkal, az építésirányító csapat további résztvevőivel,
  • Jelentések és kimutatások készítése projekt folyamatairól, munkafolyamatok szervezése, előkészítése, organizáció folyamatos és hatékony biztosítása,
  • A használatba vételi engedélyhez szükséges dokumentációk beszerzése és összeállítása, részvétel a hatósági eljárások lebonyolításában.

 Elvárások:

  • Szakirányú főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • A projektirányításban és szervezésben, szakági területen szerzett minimum 5 év szakmai tapasztalat,
  • Elkötelezettség egy kiemelkedő színvonalú projekt kivitelezésében való részvételében,
  • Precíz, kitartó és kihívásokat szerető személyiség,
  • Nagyfokú önállóság, mérlegelési és döntéshozatali képesség, hatékony kommunikáció a csapattagokkal,
  • Széleskörű és naprakész szakmai ismeretek, tájékozottság a korszerű építési és szerelési technológiákban, platform független, nyitott, kreatív konstrukciós szemlélet.

Amit ajánlunk:

  • Kiemelten igényes környezet,
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Folyamatos kihívások,
  • Kiváló légkör egy dinamikus, lehetetlent nem ismerő csapatban.

Előnyt jelent:

  • Műemlékek rekonstrukciójában szerzett tapasztalat,
  • Vezérléstechnikai, villamossági jártasság,
  • Portfólió megküldése,
  • Angol/Német aktív nyelvtudás.

Ha felkeltettük érdeklődésedet az alábbi linken várjuk jelentkezésedet.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest