www.cvonline.hu

Gazdasági vezető

  • A hirdetés 1095 napja lejárt

Cégünk a Lighthouse Training Kft. 16 éve foglalkozik együttműködést fejlesztő vállalati tréningek, csapatépítő programok és céges rendezvények szervezésével.

Évente átlagosan 80 programot, rendezvényt bonyolítunk le a legnagyobb magyarországi vállalatoknak. Éves árbevételünk 100M Ft-os nagyságrendű.

4 fős, az üzleti adminisztrációért felelős csapatunk egyik tagjaként

gazdasági vezető

pozícióba keresünk 1 fő főállású alkalmazottat. A pozíció teljes, önálló felelősségi körként működik.

Felelősség:

  • az iroda gazdálkodásának és működésének vezetése
  • projektjeink vezetése

Feladatok:

Pénzügyi:

  • számlázás
  • kintlévőség kezelés
  • pénzügyi bizonylatok ellenőrzése, rögzítése
  • szerződések elkészítése, ellenőrzése
  • kapcsolattartás a cég könyvelőjével
  • átutalandó számlák listájának elkészítése, utalás
  • heti és havi cash-flow jelentés készítése
  • házipénztár kezelése
  • projektfolyamatok irányítása, ellenőrzése
  • projekt zárások elkészítése
  • félévzárás, évzárás elkészítése, prezentálása
  • tréning költségtervek egyeztetése az értékesítőkkel
  • a kiválasztott munkavállalókkal, alvállalkozókkal való szerződéskötést
  • felnőttképzési szolgáltatások folyamatszabályozásában rögzített feladatok elvégzése

Projektvezetői:

  • projekt folyamataink működtetése
  • kapcsolattartás az alvállalkozókkal és a megrendelőkkel

Ügyvezetői-asszisztensi:

  • üzleti levelezés
  • egyéb eseti megbízások lebonyolítása

Kompetencia elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Minimum 3-4 év releváns munkatapasztalat (naprakész pénzügyi, és számviteli ismeretek)
  • Jártasság a szóbeli, és írásbeli üzleti kommunikációban
  • A jogi szaknyelv felhasználói szintű ismerete
  • Középfokú, és tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, Power Point, számlázó program)
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzési stílus elvárások:

Csak akkor jelentkezz, ha 100%-ban igaz Rád!

  • Kreatív és hatékony problémamegoldás
  • Logikus prioritás sok és változatos feladat között
  • Eredményes gazdálkodás az idővel
  • Gyors döntés-előkészítés
  • Határozott fellépés
  • Terhelhetőség, nagy munkabírás
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú pénzügyi végzettség
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Saját autó

Amit ajánlunk:

  • Fiatal, lendületes, vidám csapat
  • Családias környezet
  • Jól megközelíthető iroda (ingyenes parkolás)
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helyszíne:      Budapest III. kerület

Munkába állás kezdete:       azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat, nettó fizetési igényed megjelölésével az alábbi email címre egy motivációs levéllel együtt, amiben kifejted, hogy miért szeretnél nálunk dolgozni!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő