x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Fuvarszervező

Prévost Hungária Kft.-Fuvarszervező
Hozzáadva 2012.04.28.
Hirdetés azonosító: 393056
lejárt

A munkavégzés helye:    Vecsés

Munkaidő:  teljes munkaidő

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:
• Fuvarszervezés, teljes körű szervezési feladatok ellátása
• Napi fuvarfeladatok kiosztása, lebonyolítása, nyomon követése
• Járatok érkeztetése, indítása
• Meglévő ügyfelek menedzselése
• Ügyfelekkel és partnerekkel aktív kommunikáció
• Office kezelése, adminisztráció
• Kapcsolattartás a sofőrökkel

Elvárások:
• Min. középfokú végzettség
• Fuvarozással kapcsolatos végzettség előny
• Felsőfokú angol nyelvtudás
• Francia és/vagy német nyelvtudás előny
• Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervező készség
• Önálló, kezdeményező, gyors döntéshozatali képesség
• Ugyanazon munkakörben (fuvarszervezés) szerzett tapasztalat

Szakmai önéletrajzzal írásbeli jelentkezését várjuk a lenti e-mail címre. kérjük, a tárgyban feltétlenül tüntesse fel, hogy milyen pozícióra jelentkezik

További juttatások:   céges autó

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség:   középfokú végzettség érettségivel

Ismeretek

Beszélt nyelvek:
Angol nyelv - felsőfok

Elvárt tapasztalat

Szakmai tapasztalat az alábbi pozícióban/területen:
fuvarszervezés

Szakmai tapasztalat években: 2

A cég rövid jellemzése :   Légiáru fuvarozással foglalkozó, 20 éves múlttal rendelkező, magyar-francia érdekeltségű logisztikai cég.

A cég címe:    Prevost Hungária Kft.
Károly király út 145
2040 Budaörs

Munkavégzés helye:
Vecsés
Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Vecsés

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése