www.cvonline.hu

Senior Front-End fejlesztő

  • Frissítve 1708 napja
37881-Senior Front-End fejlesztőLink megjelenítése">

Amerikai hátterű, szektorában piacvezető ügyfelünk csapatába munkatársat keresünk a következő munkakörbe:

Feladatok:
  • Online alkalmazások frontend-oldali programozásának ellátása
  • Szabványoknak megfelelő, HTML/CSS alapú oldalak teljes körű megvalósítása
  • Dinamikus oldalak implementálása különböző framework-ok használatával
  • Javascript alapú alkalmazások megvalósítása különböző framework-ok segítségével
Elvárások:
  • felsőfokú végzettség
  • magasszintű HTML, CSS, Javascript ismeretek
  • legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • verziókövetővel szerzett tapasztalat
  • proaktív, dinamikus, pozitív személyiség
  • egyéb programnyelvek ismerete előnyt jelent.
Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését és Ön az elvárásoknak is megfelel, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát és fizetési igényt is tartalmazó motivációs levelét magyar és angol / német nyelven a 37.881-es referenciaszámra hivatkozva az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése" target="_blank">career.isg.com, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Link megjelenítésestatic/images/laender_inserat.gif">
Kategória IT / Informatika
Régió Budapest