www.cvonline.hu

Szerszámmérnök

  • Frissítve 1749 napja
Móri székhelyű multinacionális termelő céghez keresünk Fröccsöntő szerszámmérnök munkatársat.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladat:

-    Fröccsöntő szerszámok javításának felkövetése,
-    Alkatrész készlet felügyelete,
-    Karbantartási feladatok felügyelete,
-    Munkautasítás készítése,
-    Szerszám fejlesztések.

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Szükséges végzettség: Gépészmérnök végzettség

Tapasztalat:

-    Gépészmérnök végzettség,
-    Kommunikációképes angol nyelvtudás,
-    Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
-    Fröccsöntő szerszámok ismerete,
-    2D és 3D CAD software ismerete.

Nyelvismeret: Angol, társalgási szint

Jelentkezés: Kérjük küldje magyar és angol nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre Kósa Barbara részére a pozíció megjelölésével. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: M02fszm

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Fejér