www.cvonline.hu

Francia nyelvű AP/GL könyvelő

  • A hirdetés 1186 napja lejárt

Nemzetközi partnercégünk számára keresünk munkatársat
pozícióba

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:

  • Az ügyfél üzleti tevékenységéhez kötődő számviteli tranzakciók végrehajtása
  • Számlák feldolgozása, kontírozása, vevőadatok karbantartása SAP-ban
  • Főkönyvi könyvelés, banki rekonsziliáció, SAP-ból riportok készítése
  • SAP és banki adatok összevetése, eltérések azonosítása
  • Intercompany könyvelés, utazási költségek elszámolása
  • Adatok és beszámolók egyeztetése a helyi üzleti egységekkel

Elvárás:

  • Felsőfokú számviteli végzettség
  • Legalább 2 év könyvelési tapasztalat AP vagy GL területen
  • Erős középfokú angol és francia nyelvtudás
  • MS Office eszközök magabiztos használata
  • Jó kommunikációs és analitikus képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai és nyelvi képzés
  • Hosszú távú, rotációs munkalehetőség cégen belül
  • Nemzetközi környezet, modern, könnyen megközelíthető irodaépület
Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő