www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

Régió: Jász-Nagykun-Szolnok

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2014.09.17.
Hirdetés azonosító: 831828

Multinacionális autóipari beszállító partnerünk részére keresünk munkatársat FOLYAMATMÉRNÖK
pozícióba, SZOLNOKI munkavégzéssel.

Feladatok:

– Folyamatoptimalizáció a termelésben LEAN alapelvek szerint
– Berendezési- és infrastrukturális változások koordinációja és dokumentálása
– Szükség szerint részvétel a gyártmányokra vonatkozó minőségi előírások egyeztetésében és kidolgozásában
– Új vevői követelmények bevezetése és alkalmazásának koordinációja a termelésben
– A dolgozókra vonatkozó munkautasítás-módosítások meghatározása, ellenőrzése, képzési szükségletek meghatározása
– Eredmények nyomonkövetése

Elvárások:

– Felsőfokú mászaki végzettség
– Legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat hasonló területen
– Tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás szóban és irásban
– Kiváló Microsoft Office ismeretek
– Tervezőprogram ismerete

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem
- Stabil vállalati háttér, hosszú távra szóló lehetőség
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Fejlődési lehetőségek

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a