www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.04.25.
Jelentkezési határidő: 2012.12.26.
Hirdetés azonosító: 415484

Szombathelyi telephelyű, multinacionális elektronikai gyártó cég keresi leendő munkatársát a következő pozícióba: Folyamatmérnök.

Feladatok:

- termelő gépek rendelkezésre állásának biztosítása,
- gyártási folyamatok felügyelete, folyamatos fejlesztése, optimalizálása, korszerűsítése,
- gyártási dokumentációk karbantartása, elkészítése,
- gyártásban felmerülő technikai, minőségi problémák kezelése,
- új termékek bevezetésében való közreműködés,
- megelőző karbantartási tervek készítése a karbantartással együttműködve,
- részvétel hibaelemzésekben, reklamációk elemzése, műszaki jelentés összeállítása,
- Lean, Kaizen feladatokban való aktív részvétel

Elvárások:

- gépészmérnök/villamosmérnök végzettség,
- hasonló területen szerzett legalább 2-5 éves szakmai tapasztalat,
- kommunikációképes angol nyelvtudás,
- felhasználói szintű számítástechnikai ismeret,
- önálló munkavégzés,
- rendszerszemléletű gondolkodás,
- jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- stabil vállalati háttér
- kihívást jelentő munkakör

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján