www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.04.02.
Jelentkezési határidő: 2012.12.26.
Hirdetés azonosító: 415483

Multinacionális gyártó partnerünkhöz keresünk munkatársat a következő pozícióba: Folyamatmérnök.

Feladatok:

- a gyártáshoz szükséges munkafolyamat előkészítési feladatok elvégzése
- a konstrukciótól kapott gyártási dokumentáció alapján a sorozatgyártás megtervezése és bevezetése
- a munkafolyamatok időigényének kiszámítása, a termékenkénti gyártási normák meghatározása és folyamatos ellenőrzése, szükség esetén korrigálása
- a termékenkénti munkatervek SAP rendszerbe történő felrögzítése, ellenőrzése
- a kapcsolódó kommunikáció lebonyolítása az anyavállalat specialistáival német nyelven
- munkaterv optimalizálás
- folyamatfejlesztés
- aktív részvétel a kapcsolódó részlegekkel folytatott megbeszéléseken
- az alárendelt mérnök munkatársak szakmai irányítása

Elvárások:

- szakirányú felsőfokú (műszaki) végzettség
- magas szintű felhasználói számítógépes ismeretek (MS word, excel, power point,
SAP felhasználói ismeretek)
- jó terhelhetőség, rugalmasság
- megbízható, pontos, önálló munkavégzés
- szóban és írásban aktívan használt tárgyalási szintű német nyelvtudás
- technológiai, munkafolyamat előkészítői munkakörben szerzett 2-3 év gyakorlat

Amit kínálunk:

- kihívással teli munkakör
- versenyképes jutatási csomag
- fejlődési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján