www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

A Tyco Electronics Hungary Termelő Kft. új márkanevén TE Connectivity egy nemzetközileg elismert, elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó multinacionális autóipari beszállító vállalat, esztergomi székhelyére tapasztalattal rendelkező

munkatársat keres.

Feladatai:

  • Termelés műszaki támogatása
  • Új illetve átvett termékek bevezetésével kapcsolatos technológiai teendők elvégzése, új technológia kidolgozása, és/vagy meglévő adaptálása, módosítása
  • Gyártást kísérő dokumentációk kidolgozása, karbantartása
  • Javaslatok kidolgozása a termelés erőforrásainak jobb kihasználása érdekében, közreműködés gyártósorok optimalizálásában

A jelentkezés feltétele:

  • Szakirányú felsőfokú (gépészmérnök) műanyagaipari végzettség, fröccsüzemi tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, folyékony angol nyelvtudás
  • Előny: multinacionális-autóipari beszállító- termelő vállalati tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai tudással, és teljesítménnyel arányos bérezés
  • Karácsonyi pénz
  • Albérleti támogatás, bejárási támogatás lakóhelytől függően
  • Melegétkezési támogatás, ingyenes nyelvoktatás, és sportolási lehetőség

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el pályázatát a lenti e-mail címre.

Munkavégzés helye Esztergom
Kategória Energetika / Villamosság, Elektronika / Telekommunikáció, Műszaki / Mérnök, Termelés / Gyártás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Pest, Budapest, Esztergom