www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

38280-Folyamatmérnök

Megbízónk a világ legnagyobb gépjármű utasvédelmi biztonsági berendezéseket gyártó vállalata. Nyugat-magyarországi (Sopron környéke) telephelyére keres munkatársat a következő munkakörbe:

Feladatok:
  • A termelés műszaki támogatása
  • Új, illetve átvett termékek bevezetésével kapcsolatos technológiai teendők elvégzése, új technológia kidolgozása, és/vagy meglévő adaptálása, módosítása
  • Gyártást kísérő dokumentációk kidolgozása, karbantartása (PFMEA, CP, Process Flow Chart, SC/CC lista, Folyamatképességi vizsgálatok)
  • Javaslatok kidolgozása a termelés erőforrásainak jobb kihasználása érdekében, közreműködés gyártósorok optimalizálásában
  • Gyártás áttelepítésekben való részvétel
Elvarások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Termelővállalatnál szerzett szakmai tapasztalat, autóipar előny
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
  • Minőségbiztosítási rendszerek ismerete előny
  • Felhasználói PC ismeretek
  • Rugalmasság és nagy terhelhetőség
Amennyiben szívesen vállalna munkát egy stabil, megbízható, dinamikus és felfelé törekvő vállalatnál, küldje el részletes fényképes önéletrajzát magyar és német/angol nyelven a 38.280-as referenciaszámra.

On-line jelentkezéshez kattintson ide!

Látogassa meg honlapunkat www.ISG.com címen, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.