www.cvonline.hu

Folyamatmérnök

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 1046286

Feladatok:

·        Közreműködés a forgácsolási és forgácsmentes gyártási technológiák fejlesztésében (anyagok, eljárások, berendezések, ellenőrzési módszerek)

·        A szériagyártás/összeszerelés felelős támogatása

·        Kopóalkatrész kezelésben való részvétel

·        Tervezett gépátalakítások során közreműködés a specifikációk készítésében, illetve az ajánlatok elbírálásában

·        Termelési adatok gyűjtése, kiértékelése, elemzése: javaslat a fejlesztésre

·        Termelés kapacitásának számolása, elemzése, termelékenység fejlesztése

·        Termelési folyamatok meghatározása, ellenőrzése, folyamatos fejlesztése

Elvárások:

·        Gépészmérnöki végzettség, gyártástechnológiai szakirány

·        Forgácsolásos és forgácsmentes gyártási folyamatok ismerete

·        Gépépítés, értékáramlás, automatizálási technikák ismerete

·        Folyékony angol és/vagy német nyelvtudás

·        Önálló kezdeményezési, jó kommunikációs és csapat képességek

·        Esetleges rövid külföldi betanulás vállalása (Németország és/vagy USA)

·        Forgácsoló szakképesítés előny

Munkavégzés helye:

·        Heves megye

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát az  E-mail cím megjelenítése címre!