www.cvonline.hu

Folyamatmérnök (gépi beültetés)

  • Frissítve 1469 napja
Partnercégünk részére keresünk munkatársat
pozícióba

Cégjellemzők:
Megbízónk multinacionális elektronikai vállalat folyamatosan fejlődő gyáregysége

Munkavégzés helye:
Tab

Feladatok:
  • A gépi beültető berendezések felügyelete, részvétel a karbantartásban
  • A jótermék arány növelése, állásidők csökkentése
  • Munkautasításaok, FMEA, Control Plan kidolgozása a vonatkozó szabványoknak megfelelően
  • Új termékek esetében a gyárthatóság felmérése, javaslat a technológiára
  • Felmerülő napi eltérések kivizsgálása, szisztematikus kijavítása
Elvárások:
  • Felsőfokú villamos- vagy gépészmérnöki, esetleg mechatronikai végzettség
  • 2-3 év hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Elektronikai beültetési technológiák, gépek ismerete
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Külföldi karrier a vállalaton belül
Munkavégzés helye Tab
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Tab