www.cvonline.hu

Folyamatgazda

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2012.06.05.

Pozíció leírása / Job description

Budapest vonzáskörzetében működő nemzetközi energetikai gyártó cég munkatársakat keres FOLYAMATGAZDA munkakörbe.

Feladatok:

- Az irányítása alá tartozó terület hatékonyságának javítása, a termelési terveknek megfelelő gyártás megszervezése a felelősségi körébe tartozó területen
- Anyagfolyamatok optimalizálása és racionalizálási intézkedések tervezése és bevezetése
- Gyártókapacitást érintő projektek definiálása, vezetése
- Kapacitások meghatározása, tervezése és optimalizálása
- Kapacitás kihasználások ellenőrzése,termelés tervezésben való aktív részvétel
- Gyártás kontrolling
- Összefoglaló elemzések készítése
- Kapcsolattartás és együttműködés a támogató szervezetek (raktár,karbantartás, minőségügy, technológia, mérnökség) munkatársaival
- Munka,- egészség-és környezetvédelmi előírások betartása és betartatása

Elvárások:

- Erősáramú villamosmérnöki végzettség
- Az angol nyelv önálló, kommunikációképes ismerete szóban és írásban,
- 3-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat,
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
- Rugalmasság és jó problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Modern munkakörnyezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -