www.cvonline.hu

FOLYAMATFEJLESZTÉSI VEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.03.18.
Hirdetés azonosító: 1121078

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A termelő és kapcsolódó területek hatékonyságának folyamatos javítása, lehetséges költségcsökkentési lehetőségek keresése, elemzése
  • Kapcsolattartás a nemzetközi folyamatfejlesztési szervezettel
  • A folyamatfejlesztési, hatékonyságnövelő módszerek és célok megvalósulásának felügyelete a gyár minden területén
  • A szakterületekkel megbeszélések szervezése, akciók meghatározása, nyomon követése
  • Beszámolók riportok készítése a MNG felé
  • Együttműködés, folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Folyamatfejlesztésben való tapasztalat, LEAN eszközök ismerete
  • Mérnöki/termelői területen szerzett több éves vezetői tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszerismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság

Előnyt jelent

  • Közgazdasági végzettség
  • Német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: FOLYAMATFEJLESZTÉSI VEZETŐ, Veszprém megye