www.cvonline.hu

Főkönyvelő

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Budapesti import termékek nagykereskedelmével foglalkozó magyar tulajdonú cég

keres munkatársat

Főkönyvelő

munkakörbe

Feladatok:

  • Havi és éves záráshoz kapcsolódó feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, bankokkal, adóhivatallal, könyvvizsgálóval
  • Havi, negyedéves és éves bevallások készítése
  • a döntéshozatalt megalapozó információk összeállítása és havi riportok a vállalatvezető tulajdonosok számára

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség (regisztrált)
  • Biztos, naprakész számviteli és adózási ismeretek
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek - magas szintű Excel ismeret
  • Rugalmasság, megbízhatóság
  • Jó problémamegoldó képesség

Előny:

  • Novitax program ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli munkakör, változatosság
  • Munkavégzés helye: Budapest II. ker.

Jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest II. ker.
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest