Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Főkönyvelő

Del Pierre Central Europe Kft.-Főkönyvelő
Hozzáadva 2012.05.04.
Hirdetés azonosító: 399704
lejárt

Budapesti import termékek nagykereskedelmével foglalkozó magyar tulajdonú cég

keres munkatársat

Főkönyvelő

munkakörbe

Feladatok:

  • Havi és éves záráshoz kapcsolódó feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, bankokkal, adóhivatallal, könyvvizsgálóval
  • Havi, negyedéves és éves bevallások készítése
  • a döntéshozatalt megalapozó információk összeállítása és havi riportok a vállalatvezető tulajdonosok számára

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség (regisztrált)
  • Biztos, naprakész számviteli és adózási ismeretek
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek - magas szintű Excel ismeret
  • Rugalmasság, megbízhatóság
  • Jó problémamegoldó képesség

Előny:

  • Novitax program ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli munkakör, változatosság
  • Munkavégzés helye: Budapest II. ker.

Jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye:
Budapest II. ker.
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése