www.cvonline.hu

Főépítésvezető

  • A hirdetés 1808 napja lejárt

 Kitakarás nélküli mélyépítési technológiákkal foglalkozó, magyar tulajdonú építőipari cég munkatársat keres
munkakörbe

 Munkakör részletezése, feladatok:

  • Ausztriai és magyar mélyépítési munkák koordinálása, műszaki nyomon követése
  • Műszaki egyeztetések irányítása, levezetése, akár ausztriai partnerekkel
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal
  • Hatósági egyeztetések bonyolítása
  • Új potenciális megrendelők felkutatása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (építőmérnöki) végzettség
  • Mélyépítésben szerzett legalább 5 éves vezetői gyakorlat
  • Felelős műszaki vezető képesítés és regisztráció
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Külföldi munkára való kiküldetés vállalása
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • megbízható, agilis, önálló munkavégzésre képes személyiség
  • Számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk:

  • Változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer
  • Stabil háttér
  • Dinamikus csapatszellem
  • Azonnali munkakezdés

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérem küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.
Helyek Külföld
Veszprém
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő