Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Főépítésvezető

Hozzáadva 2012.08.02.
Hirdetés azonosító: 426043
lejárt

 Kitakarás nélküli mélyépítési technológiákkal foglalkozó, magyar tulajdonú építőipari cég munkatársat keres
munkakörbe

 Munkakör részletezése, feladatok:

  • Ausztriai és magyar mélyépítési munkák koordinálása, műszaki nyomon követése
  • Műszaki egyeztetések irányítása, levezetése, akár ausztriai partnerekkel
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal
  • Hatósági egyeztetések bonyolítása
  • Új potenciális megrendelők felkutatása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (építőmérnöki) végzettség
  • Mélyépítésben szerzett legalább 5 éves vezetői gyakorlat
  • Felelős műszaki vezető képesítés és regisztráció
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Külföldi munkára való kiküldetés vállalása
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • megbízható, agilis, önálló munkavégzésre képes személyiség
  • Számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk:

  • Változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer
  • Stabil háttér
  • Dinamikus csapatszellem
  • Azonnali munkakezdés

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérem küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye:
Veszprém, Ausztria
Kategória
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Műszaki / Mérnök, Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat
3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Vezetői engedély
Szükséges
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Külföld, Veszprém

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése