www.cvonline.hu

Fiókvezető

Nemzetközi pénzintézet

Fiókvezető

munkatársat keres.

Feladatok:
•    A pénzintézet stratégiájával összhangban a fiók értékesítési terveinek kidolgozása és megvalósítása,
•    Ügyfélállomány növelése, értékesítési tevékenység ellátása, ügyfelek akvirálása, megtartása,
•    A fióki munkatársak napi munkájának megszervezése, irányítása,
•    Aktív kapcsolattartás a meglévő ügyfélkörrel,
•    Munkatársak ösztönzése, motiválása, támogatása.

Követelmények:
•    Szakirányú felsőfokú végzettség (pénzügyi / gazdasági),
•    Minimum 5 éves banki, illetve releváns vezetői tapasztalat,
•    Akvizícióban szerzett tapasztalat,
•    Kiterjedt ügyfélkör,
•    Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete,
•    Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
•    Vezetői és jó szervezői képesség,
•    Értékesítés-orientált szemléletmód.

Amit kínálunk:
•    Főállású munkaviszony,
•    Versenyképes jövedelem,
•    Kedvező munkakörülmények.

Munkavégzés helye:
•    Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát ”fiókvezető” jeligére a következő e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Kereskedelem / Értékesítés, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest