www.cvonline.hu

Financial Supervisor

  • A hirdetés 907 napja lejárt

Partnercégünk számára keresünk munkatársat
Financial Supervisor (AP&GL)

pozícióba

Cégjellemzők:
Globális szolgáltató központ (SSC)

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:

  • Felelős az adott EU-s ország AP & GL csapat munkájáért,
  • Biztosítja, hogy minden folyamat a pénzügyi szabályozások szerint történjen,
  • Kifizetések leegyeztetése, átutalások végrehajtása, bejövő számlák kezelése és ellenőrzése, pénzügyi kimutatások támogatása,
  • Felügyeli a hó végi zárást,
  • Csapat teljesítményének értékelése,
  • Folyamatok és a szolgáltatás minőségének fejlesztése,
  • Napi kapcsolatot tart a partner országokkal.

Elvárások:

  • Pénzügyi, számviteli vagy közgazdasági felsőfokú végzettség,
  • Folyékony angol és középfokú német nyelvtudás,
  • Eredményorientált, ügyfélközpontú hozzáállás,
  • Szolgáltató központnál (SSC) szerzett tapasztalat,
  • Vezetői tapasztalat.

Egyéb információ:

  • Versenyképes jövedelem és béren felüli juttatási csomag.
Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő