x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

FEJLESZTŐMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.- FEJLESZTŐMÉRNÖK
Hozzáadva 2012.07.11.
Hirdetés azonosító: 405922
lejárt

Legyen Ön az a kiemelt fontosságú műszaki munkatárs, akit Európa egyik vezető szerepet betöltő elektronikai nagyvállalatához keresünk, ceglédi munkahelyre az alábbi pozícióba:

FELADATOK

- Termékoptimalizálási projektek vezetése
- Bevezetett termékek konstrukciós optimalizálása a vevői visszajelzések és belső
  8D-k alapján, változtatások bevezetése
- Lehetséges hiba okok szisztematikus feltárása (Design FMEA)
- A változtatások egyeztetése az alapanyag beszállítókkal
- Első minta jegyzőkönyv készítése
- A módosítások kiértékelése a próbagyártások alapján
- Együttműködés a kapcsolódó társosztályokkal Cegléden és Németországban
  egyaránt
-Folyamatos kapcsolattartás a gyártmányoptimalizáló projektekben a németországi
  fejlesztéssel

ELVÁRÁSOK
- Gépészmérnöki végzettség
- Műanyag alkatrészek gyártásában szerzett konstrukciós tapasztalat
- CAD programok, Inventor készségszintű ismerete, kezelése
- Német és/vagy angol nyelv önálló, kommunikációképes ismerete szóban és
  írásban

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Szolnok-Kecskemét-Jászberény-Cegléd vonzáskörzete

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát az cv@impc.hu e-mail címre. Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: Fejlesztőmérnök, Szolnok-Kecskemét

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: cv@impc.hu
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Fax:
Web: www.impc.hu

Munkavégzés helye:
Kategória
Műszaki / Mérnök, Termelés / Gyártás
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Bács-Kiskun

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése