www.cvonline.hu

Fejlesztőmérnök (Catia)

Amennyiben szeretne egy német tulajdonú, világszerte ismert nemzetközi vállaltcsoport munkatársa lenni, akkor jelentkezzen

munkakörbe! Megbízónk nemzetközi hátterű autóipari beszállító, járművek belső terébe fejleszt és gyárt rolórendszereket. A cég bővülése miatt keresünk új kollégát a fent nevezett munkakörbe.

Feladatok

  • Fejlesztési és tervezési projektek önálló végrehajtása (rolók, műanyag alkatrészek, hajlított lemezek, stb.)
  • Tervezés Catia V5 tervező szoftver segítségével (3D testmodellezés, rajzleképezés, felület-modellezés)
  • Kapcsolattartás az anyacéggel
  • Dokumentációs rendszer használata és folyamatos frissítése
  • A gyártás támogatása termelési és műszaki problémák megoldásában

Elvárás

  • Felsőfokú műszaki végzettség, előny a gépészmérnöki diploma
  • 3D szoftver, lehetőleg Catia V5 ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Csapatszellem
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Autóipari tapasztalat és angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit nyújtunk

  • K+F projektekben való részvétel
  • Projektalapú munkamódszerek
  • Stabil, tervezhető, kiszámítható jövőkép
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Folyamatos tréning és fejlesztési rendszer
Munkavégzés helye Mosonszolnok
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Győr-Moson-Sopron