x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Fejlesztőmérnök (Catia)

Hozzáadva 2012.08.28.
Hirdetés azonosító: 404384
lejárt

Amennyiben szeretne egy német tulajdonú, világszerte ismert nemzetközi vállaltcsoport munkatársa lenni, akkor jelentkezzen

munkakörbe! Megbízónk nemzetközi hátterű autóipari beszállító, járművek belső terébe fejleszt és gyárt rolórendszereket. A cég bővülése miatt keresünk új kollégát a fent nevezett munkakörbe.

Feladatok

  • Fejlesztési és tervezési projektek önálló végrehajtása (rolók, műanyag alkatrészek, hajlított lemezek, stb.)
  • Tervezés Catia V5 tervező szoftver segítségével (3D testmodellezés, rajzleképezés, felület-modellezés)
  • Kapcsolattartás az anyacéggel
  • Dokumentációs rendszer használata és folyamatos frissítése
  • A gyártás támogatása termelési és műszaki problémák megoldásában

Elvárás

  • Felsőfokú műszaki végzettség, előny a gépészmérnöki diploma
  • 3D szoftver, lehetőleg Catia V5 ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Csapatszellem
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Autóipari tapasztalat és angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit nyújtunk

  • K+F projektekben való részvétel
  • Projektalapú munkamódszerek
  • Stabil, tervezhető, kiszámítható jövőkép
  • Magasan képzett szakmai csapat
  • Folyamatos tréning és fejlesztési rendszer
Munkavégzés helye:
Mosonszolnok
Kategória
Termelés / Gyártás, Műszaki / Mérnök
Minimális tapasztalat
2 év
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Győr-Moson-Sopron

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése