www.cvonline.hu

Fejlesztő

Multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Fejlesztő
Feladatok:
  • reporting alkalmazások fejlesztése, tesztelése, hibaelhárítás,
  • egyedi, speciális fejlesztési feladatok ellátása,
  • adatbázisok tervezési és méretezési feladatainak elvégzése,
  • alkalmazás üzemeltetési, támogatási feladatok ellátása,
  • dokumentáció készítése.
Követelmények:
  • szakirányú felsőfokú végzettség,
  • legalább középfokú angol nyelvismeret,
  • minimum 3 év szoftverfejlesztési tapasztalat,
  • Java ismeretek (JDBC, Hibernate, Eclipse Developer).
Amit kínálunk:
  • versenyképes jövedelem,
  • fejlődési lehetőség,
  • fiatal és dinamikus csapat.
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a fenti pozíció megjelölésével, az alábbi elérhetőségre:

Kategória IT / Informatika
Régió Csongrád