x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Fejlesztő

Select Humánerõforrás Kft.-Fejlesztő
Hozzáadva 2012.05.04.
Hirdetés azonosító: 387603
lejárt

Sikeresen működő IT szaktanácsadással foglalkozó Partnercégünk számára

FEJLESZTŐ

Munkatársat keresünk

Feladatok:
Fejlesztési feladatok önálló teljesítése
Kooperáció a cég más szervezeti egységeihez tartozó munkatársakkal

Szakmai elvárások:
Microsoft fejlesztői környezetben való jártasság (TFS, Visual Studio)
Microsoft technológiák ismerete (.NET, C# )
Felsőfokú szakmai végzettség
Minimum 3 éves fejlesztői tapasztalat
Angol nyelv szakirodalom megértéséhez szükséges szintű ismerete

Előny:
Microsoft fejlesztői vagy rendszermérnöki vizsgák
Nem Microsoft technológiákban való jártasság (pl. Oracle, Java)

Általános elvárások:
Alapos, precíz munkavégzés
Jó kommunikáció szóban és írásban
Csapatmunkára való alkalmasság
Projekt/mátrix szervezetben való hatékony működés
Önálló munkavégzés
A cég működésével kapcsolatos szabályzatok betartása
Takarékosság és környezetvédelem

Munkavégzés helye:
Budapest

Kapcsolat:
jelentkezes2@select.hu

Budapest
Kategória
IT / Informatika
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése