www.cvonline.hu

Fejlesztő

Sikeresen működő IT szaktanácsadással foglalkozó Partnercégünk számára

FEJLESZTŐ

Munkatársat keresünk

Feladatok:
Fejlesztési feladatok önálló teljesítése
Kooperáció a cég más szervezeti egységeihez tartozó munkatársakkal

Szakmai elvárások:
Microsoft fejlesztői környezetben való jártasság (TFS, Visual Studio)
Microsoft technológiák ismerete (.NET, C# )
Felsőfokú szakmai végzettség
Minimum 3 éves fejlesztői tapasztalat
Angol nyelv szakirodalom megértéséhez szükséges szintű ismerete

Előny:
Microsoft fejlesztői vagy rendszermérnöki vizsgák
Nem Microsoft technológiákban való jártasság (pl. Oracle, Java)

Általános elvárások:
Alapos, precíz munkavégzés
Jó kommunikáció szóban és írásban
Csapatmunkára való alkalmasság
Projekt/mátrix szervezetben való hatékony működés
Önálló munkavégzés
A cég működésével kapcsolatos szabályzatok betartása
Takarékosság és környezetvédelem

Munkavégzés helye:
Budapest

Kapcsolat:
jelentkezes2@select.hu

Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest