www.cvonline.hu

Facility koordinátor

  • Frissítve 1584 napja
40593-Facility koordinátorLink megjelenítése">

Megbízónk Magyarország egyik vezető, nemzetközi hátterű pénzintézete, és csapatuk erősítéséhez munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Az ingatlanok rendszeres műszaki felügyelete, és a szükséges karbantartások elvégeztetése;
  • A rendszeres karbantartási munkák pénzügyi- és időütemezésének elkészítése;
  • A karbantartó cégek munkájának folyamatos kontrollja, szükség esetén a korrekciós lépések megtétele;
  • A nem közvetlenül leszerződött műszaki üzemeltetéssel működő ingatlanok rendszeres műszaki ellenőrzése, a benyújtott költségigények szakmai elbírálása, a műszaki szükségesség értékelésével;
  • Számlakontroll és a teljesítésigazolások ellenőrzése.
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki, mérnöki végzettség;
  • Létesítmény karbantartás és/vagy üzemeltetési területen szerzett 2-3 éves tapasztalat;
  • Aktív, erős középfokú angol nyelv ismeret írásban és szóban;
  • Problémamegoldó képesség, precíz, önálló munkavégzés;
  • Jó kommunikációs és szervező készség;
  • Word, Excel, Access, illetve egyéb, kifejezetten FM sofware-ek ismerete;
  • Nagy munkabírás és stressztűrő képesség;
  • Országon belüli rendszeres utazás.
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, részletes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét magyar ill. angol nyelven a 40.593-as referenciaszámra hivatkozva elküldeni szíveskedjen az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest